Ze života

Osobnosti, které mě v roce 2021 inspirovaly

1.) PETRA VALEŠOVÁblog – „svoboda v jídle“ nebo AKADEMIE INTUITIVNÍHO STRAVOVÁNÍ

Žena, která provází a motivuje ženy, které si rozhodly vzít život do vlastních rukou. Učí je, jak se napojit na své tělo a svoji intuici, aby je vedla životem tak, aby dokázaly přestat řešit jídlo a konečně žít. Petra se díky intuitivnímu stravování naučila vnímat své tělo, mít ho ráda a být svobodná v jídle. Také vymyslela – Akademii intuitivního stravování, do které jsem se samozřejmě zapojila i já.

2.) LUCIE HRANOŠOVÁ – mentorka, průvodkyně, milovnice života a tvůrkyně – projekt: „ALCHYMIE ŽENY“ a Kongres pro ženy

3.) DENISA BIKÁROVÁ- projekt: „To si piš“

Si při plnění snů pomáhá psaním. Pomocí pera nahlíží do svého nitra a tam, vždy najde vše, co potřebuje a již se tam dávno ukrývá a totéž také ukáže nám – například: objev svou sílu, odhalte svá slabá místa anebo vykročte směrem k úspěchu. Od Denči už jsem si taktéž nějaké věci zakoupila a velmi mě zaujaly.

4.) MAGDALÉNA KREJČÍilustrátorka, pro niž je malování velká vášeň

Máte ji spojenou určitě s Odrážkovou výzvou, která běžela na Facebooku a díky, níž vznikla i skupina – „Vybarvi se online“. Díky Magdaléně jsem objevila Canvu a jsem jí zato vděčná.

5.) ANDREA GRIGEROVÁPsychologie fontů

Andrea Grigerová je odborníkem na fonty, která je vybírá, tak, aby přesně oslovily ideálního zákazníka a podpořily jeho značku.

6.) LENKA EYWAStrach + projekt – „Žij v souladu“ + „svoboda“

Na Lenku jsem narazila na Kongresu pro ženy, kde byla jejíž hostem a povídala tam o strachu.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.