O mně

My Vision Board- 2022

Nedávno jsem měla volné odpoledne a nevěděla, co s tím, tak jsem začala tvořit. Prolistovala jsem několik časopisů pro ženy a vybrala jsem z nich obrázky, které by se mně mohly hodit na nástěnku - snů, vizí a cílů, tzv. "My Vision Board". Obrázky jsem vybírala pečlivě, protože čekám, že tento 1 rok budu převážně doma. Ke konci minulého roku jsem totiž podala výpověď v práci a teď od února budu hledat novou - tak mi držte palce! Budu hledat takovou, aby mě více naplňovala a bavila. Obrázky jsem vybrala na různá témata - domov, partnerství, cestování, fitness, vaření a kariéra. Rozhoduji se, totiž, kde budu v nové práci a zatím v tom nemám moc jasno. Mám vybrané jen 2 obory, kterým bych se asi chtěla věnovat. Cestování jsem zvolila, protože se letos chystáme za teplem do exotické destinace v Africe. Snad nám to výjde, po dlouhé době se těším na let letadlem. Další kolonkou je fitness a vaření, spolu související, tam mám, neboť, potřebuji trochu zhubnout a zatím se mi to moc nedaří. No a v poslední řadě jsem tam přidala téma - domov a partnerství. Ráda bych zůstala se svým partnerem i na dále a chtěla bych se učit relaxovat, proto je tam obrázek s meditací a masáže. Neumím totiž vůbec odpočívat, ale chci se to naučit! A co si tam dáte Vy? Já jsem si tam tento rok dala skutečné sny a cíle, kterých chci dosáhnout. 
Potom jsem přemýšlela nad samotnou tvorbou nástěnky a, jak si to všechno zorganizuji. Nakonec jsem přišla asi skoro na nejlevnější variantu. Kromě výše zmmíněných obrázku na její výrobu budete ještě potřebovat: 1x velký tvrdý karton (má doma skoro každý, kdo si občas něco objedná na e-shopu) a zbytek věcí už si musíte dokoupit. Patří mezi ně: 2x balení barevných papírů, 1x tuhé lepidlo a barevné glitry anebo spoustu lepících samolepek. Samolepící nálepky mohou být různě barevné, jde o to, abychom naši nástěnku - vizů, snů a cílů trochu oživili. 
Postup je většině z Vás asi jasný, nicméně raději ho tady připomenu. Nejprve si, tedy vybereme z časopisu obrázky na různá témata - na témata - Vašich snů, vizí a cílů, tak, co bychom si opravdu chtěli splnit a dosáhnout toho. Potom nalepíme na tvrdý karton barevný papír - kde si vždy zvolíme 2 a 2 stejné barvy. Dále tam začneme přidávat obrázky, tak, jak nás napadne - necháme se prostě vést naší intuicí. Já jsem je třeba lepila a dělila podle témat. Například: rodina a dommov, tam jsem dala obrázky týkající se rodiny a domova. A mohli jste si všimnout, že celá moje nástěnka snů, vizů a cílů je propojená. Schválně jsem tam nechala i názvy těch určitých kategorií. Nicméně, může se stát, že někde chybí. A záleží na tom, co najdete v časopise. No a nakonec, jak všechno dolepíte, tak si nástěnku - snů, vizí a cílů můžete doplnit glirty, nálepkami a popsat ji fixy. A pak už můžete jen čekat, snít a konat! A pamatujte, sny, o kterých přemýšlíme každý den, tak se plní nečekaně. Tak na ně, moc nemyslete! 

My Vision Board – 2022

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *