Ze života

Jak se mám? :-)

Uběhlo už cca půl roku, co jsem o sobě a mém životě nenapsala ani jeden příspěvek.  :-o Tak už ho nyní píši. Během půl roku se změnily 2 věci: už chodím do nové práce se zaučovat a druhá - jsem: "Teta". Mojí sestře se narodil syn - Vojtíšek, který je velmi šikovný. 
Moji novou práci jsem našla tak nějak náhodně, když jsem si jednoho pondělního odpoledne prohlížela pracovní nabídky a už jsem si dělala plány na prázdniny, co všechno budu dělat a nakonec to osud zařídil jinak. A jak se mi líbí v nové práci? No, občas je to náročné a někdy je toho strašně moc, nicméně - zatím zvládám. Tak uvidíme, jak to půjde. 
Dále někdy vařím a občas peču, ale často to nestíhám. Takže recepty zde budou přibývat pomalu. Stíhám si akorát číst v metru. Mám zrovna rozečtených více knih najednou. Nejvíce mě zatím baví kniha od Michaely Gautam - "Mé nepálské lásky", která se snažila a následně potom rozjíždí v Nepálu své podnikání. Pomáhá tam dětem, které nemají domov. 
Také zatím nemám s přítelem moc plánů na léto. Máme tam v plánu 2x cestu na Moravu za rodinou, která už se blíží, tak už se na to těšíme. Také jsem po zákroku s uchem, takže moc nemohu do bazénu - jen s velikou opatrností, ale to se dá zvládnout. Tak máme nyní trochu omezenější program. Ušní zákrok zatím vypadá v pořádku - doufám. 
A co Vy - kam plánujete jet letos na dovolenou? 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.