Ze života

Slavné osobnosti, které obdivuji a inspirují mě – 2022

Mnoho slavných nebo úspěšných osobností obdivuji a líbí se mi jejich práce. Nejčastěji nacházím tyto osobnosti na sociálních sítích, z reklamy z televize nebo mě na ně přátelé pošlou odkaz či kontakt. Také se často zúčastním jejich nějakého webináře, výzvy a online kurzu zdarma. Občas mně přijde pozvánka na online kurz nebo webinář do e-mailu. Dovolte tedy, abych Vás s nimi seznámila.
Mezi 5 top takových osobností pro mě patří: 
1) MAGDALÉNA KREJČÍ - je to známá česká marketingová ilustrátorka, která pomáhá lidem upravovat vzhled jejich webových stránek - pomocí ilustrací. Také posunuje sítě a Vaše produkty výš. 
U Magdalény jsem prošla výzvou zdarma -"Originální odrážky na Váš web". Tam byla velká konkurence. Odrážky se upravovaly v různých programech na počítači, kreslilo se a moc mě to bavilo. 
Další žena, kterou obdivuji je:
2) RADKA RUBEŠOVÁ - Radka ukazuje lidem, hlavně rodičům a dětem, jak zažít radost z tvoření, objevit kouzlo improvizace a nechat se vést okamžikem. Radka pořádá, tedy spoustu kurzů pro rodiče s dětmi, kteří chtějí společnou výtvarnou výchovu. Mě konkrétně inspirovala online-kurzem zdarma, nicméně bohužel už si nevzpomenu na název. Kurz mě nadchl a zvažuji, že si u Radky něco v budoucnu objednám. 
3) PETRA VALEŠOVÁ - se dokázala zbavit přejídání a začala jinak vnímat své tělo a jeho potřeby + být svobodná. Učí se, jak napojit své tělo na intuici.  
Petra má zajímavé a neobvyklé programy, kurzy, výzvy zdarma a také napsala e-book: "Jídlo bez výčitek" a založila díky lásce k vzdělávání a seberozvoji - "Akademii Intuitivního stravování" a do té jsem před 1 rokem vstoupila. Akademie má velmi bohatý obsah a bylo k ní spoustu bonusů. Dodnes jsem ještě všechno nestihla vyplnit. Takže pokud hubnete nebo se přejídáte, tak je tento program vhodný pro Vás milé ženy. 
4) LUCIE KOLAŘÍKOVÁ - je známá: psycholožka, mentorka a transformační kouč pro ženy. Provází ženy na cestě ke spokojenému životu.
Lucie má hodně inspirujících a motivujících programů, kurzů a produktů. Například: vede online - Mini-psych poradnu, vydala knížku: "učebnice Sebelásky" a několik programů. Mezi nabízené programy třeba patří: Překóduj své Já nebo Přijímám svůj strach. 
Poslední slavnou osobností, kterou zde uvedu je: 
5) PETRA NĚMCOVÁ - celosvětově uznávaná modelka, která mě velmi zaujala její knihou a vystupováním v televizi. Její čtivá kniha se jmenuje: "Vždy s láskou Petra". Je o tom, jakou obrovskou zkázu způsobilo Tsunami v Asii. Zrovna tam byla a s láskou, tedy vzpomíná na jejího přítele a sama bojovala v nemocnici mnoho týdnů o život. Obdivuji ji za její odvahu, vytrvalost a statečnost. Její knihu Vám doporučuji ke čtení - budete ji číst jedním dechem. 

A jaké jsou Vaše slavné a úspěšné osobnosti, celebrity a podnikatelé a proč? 
Těším se na Vaše odpovědi. 

2 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.