Tipy na restaurace + ubytování

chata Štefanówka, Šlemieň

Je to druh prázdninového ubytování v polském Šlemieň, v parku Beskyd-Žywiecki. Chata se nachází ve výše položené horské oblasti s krásnými výhledy do krajiny. Toto místo je vyhledávané kvůli cyklistice, turistice a lyžování.

Chatu jsem měla možnost vidět, protože hned vedle ní jsem u jejich majitelů 3 měsíce bydlela, poněvadž jsem v Polsku absolvovala pracovní pobyt přes program od firmy, která v Česku inzerovala na Úřadě práce a mě si vybrali s dalšími 5 do nejužšího kola výběrového řízení.

Jako turisté máte na chatě k dispozici – venkovní bazén, free Wi-Fi, free private parking, možnost grilování + hosté si mohou zahrát šipky anebo pro děti je tam hřiště v okolí hotelu. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Kuchyňka obsahuje – troubu, lednici a varnou desku. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Majitelé nabízí službu žehlení jako bonus pro hosty + na vyžádání je kyvadlová doprava z/na letiště, ale tato služba je placená.

Zařízení přijímá malá nebo středně velká plemena psů – samozřejmě po předchozí domluvě s majiteli.

Toto ubytování doporučuji navštívit, jelikož majitelé jsou velmi přátelští, pohostinní a je to velmi krásné prostředí v horách + nedaleko se můžete podívat i do bližších měst. Například: Žywiec, Krakov a další.

Tady přikládám několik vlastních fotek areálu. Fotky přímo z chaty nemám, jen z venku.

chata, ve které jsou ubytovaní turisté

místo pro grilování a večerní posezení

toto jsem já na zahradě před chatou

zahrada, bazén + houpačka

zahrada 2

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *