Recepty

Moje pocity a péče o sebe

Už se mi daří dobře, jenom ten spánek nějak nepřichází. Dnes byla první noc po 14 dnech, kterou jsem spala celou v ložnici a nemusela 2-4 hodiny trávit čas v kuchyni. Těším se až bude víc takových nocí. Možná je to novými léky, které mám z psychiatrie. 
Nové léky mně většinou dělají problémy a je potřeba si na ně zvyknout. Mívám často první týden neklid, úzkosti a vztek anebo tu nespavost.
Víkend byl bezvadný. Byla u mně moje dlouholetá kamarádka Anička s manželem - všechny spory jsme urovnaly, zdá se - čas ukáže. Hráli jsme oblíbenou hru z mého dětství - dostihy a sázky. Znáte ji? Pak jsem byla s mým přítelem v Hornbachu pro nějaké drobnosti a večer jsem se naložila do vany plné pěny.
V neděli jsem odnesla balíček do zásikovny a byla jsem s mým dlouholetým partnerem na obědě v restauraci. Pak jsme pořešili nákup potravin a odpoledne už jsme si dělali každý věci pro sebe. Prostě, co bylo potřeba.
Také nedávno jsme byli v kině na komedii - Někdo to rád v Plzni! Je to další komedie od tvůrců komedie Ženy v běhu. U této komedie jsem se hodně nasmála a moc se mi líbila. Mohu Vám ji jenom doporučit.
Také mi bohužel 2 vyšetření u lékařů nedopadly dobře. Z rentgenu se zjistilo, že mám výrůstky na zádech a, že svaly na levé noze mě bolí od toho problému v zádech a z nějakých léků, které užívám. Zatím mi na to budou dávat rehabilitace, budu chodit na masáže a zjistím si, zda mohu používat trakční lehátko, které mi doporučil a našel můj přítel. Tak, snad nebudu muset jít na operaci někdy v budoucnu. Uvidí se.
Tento měsíc mám větší péči o sebe. Vždy 2x za týden se naložím do vany plné pěny, aktivně odpočívám s knížkou nebo časopisem, chodím každý den ven - vždycky se něco najde, koupila jsem si teď trochu nového oblečení a něco si ještě dokoupím příští měsíc, dodržuji kalorický deficit - snažím se zhubnout a příští týden v úterý jdu ke kadeřnici. Pak mám ještě ve středu rehabilitaci a už se na ni těším. Moje fyzioterapeutka mi tam uvolňuje záda a bolavé svaly. Moc mi to pomáhá.
Radost jsme dneska s přítelem udělali i našim zvířátkám. Objednali jsme jim nové krmivo a Punťovi i jeho oblíbenou tyčinku a bylinkové pamlsky. Snad mu budou chutnat.
Těším se na příští týden, po dlouhé době by neměli být žádní doktoři. Možná jenom praktická lékařka. V pátek jsem byla na odběru krve.

A jak se máte Vy?

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *