Mám se unaveně a nachlazeně. Už třetí den mě bolí v krku. V pondělí jsem byla na dentální hygieně a trošku jsem tam i bohužel kašlala. Hodně teď spím, až 14h denně, prostě je potřeba.
Mám upravenou stravu a zhubla jsem 3,3 kg za 1 měsíc zdravou stravou. Dostala jsem jako dárek permanentku na bazén. Zítra bych tam chtěla jít. Chtěla bych chodit, alespoň 1x za týden.
Byla jsem se podívat na Moravu za mamkou a sestrou. S mamkou jsme si 1 den dopřály relax v našem oblíbeném akvaparku v Uherském Hradišti. Druhý den se slavily 4. narozeniny syna od sestry. Bylo to fajn. Některé příbuzné od sestry manžela jsem viděla po několika letech, asi 7 jeho maminka za mnou přijede do Prahy. Tak už se těším.
Také jsem si teď našetřila a upravila jsem svůj šatník. Raději nebudu psát, kolik mě to vyšlo. Mám spoustu nových věcí a mám z nich velkou radost. Ještě budou potřeba jedny riflové kalhoty na podzim a nějaká podzimní bundička. Konečně jsem také sehnala na mou větší postavu rifle. Musela jsem si pro ně dojet až do Holešova. Tam na mě čekaly.
Také mám nový účes a novou barvu vlasů - už to chtělo změnu a asi ze světlé barvy se mi zakuckaly vlasy.
Dále chodím na rehabilitace - už mě chybí poslední dvě. Jednu jsem raději tento týden přehodila kvůli drobnému nachlazení a už toho na mě bylo moc. Kvůli chození po doktorech teď nestíhám keramický ateliér, snad se mi tam podaří jít v pondělí.
V poslední době si hodně čtu - jednu knížku a několik časopisů. Ven na zahradu se teď moc nedá chodit - už druhý den prší.