O mně

Moje oblíbené místo

Vážení čtenáři, oznamuji Vám, že se účastním - 21 denní výzvy - tvorby obsahu pro můj blog, tzn, že se jsem budu přidávat články častěji na různá témata a toto je jeden z nich. 21 denní výzva probíhá ve skupině - Ženy v online Světě. Je to skupina od známé české bloggerky - Viktorie Tiw. 
Včera jsme dostali za úkol napsat článek o tom, jaké máme svoje oblíbené místo. 
Mám více oblíbených míst, ať už to po České Republice nebo v zahraničí. Začnu tím mým oblíbeným místě v České Republice.  
Moje oblíbené místo v České Republice je zahradní houpačka pro více lidí v malé vesničce u Třebíče, kam jezdíme občas na víkend relaxovat za přítelovými rodiči. Na houpačce si ve svém volném čase čtu vždy nějakou pěknou knížku. Přítelovi rodiče mají velkou zahradu plnou zeleniny, ovoce a bylinek. Také je tam malý bazén.

Moje další oblíbené místo v České Republice je pražský byt, ve kterém bydlím s přítelem. Byt se nachází v okrajové části Prahy. Byt nemáme moc velký, nicméně je, tak akorát. Pro dva to bohatě stačí. V tomto bytě se mně dobře relaxuje a tvoří. Většinou s počítačem v ruce, knížkou v ruce nebo filmem. 

Moje oblíbené místo v zahraničí je přístav v tureckém městě Antalya. Mám odtud nádherný zážitek - jednou jsem se tam se spolu-účastníky projektu Erasmus Plus byli dívat na východ slunce a výletní loď zrovna vyplouvala z přístavu a zpívala: "Good Morning!". V Turecku mám ještě jedno oblíbené místo, protože jsem tam byla celkem 2x a ještě bych se tam chtěla někdy vrátit. 
Po druhé v Turecku jsem díky projektu - Erasmus Plus navštívila ještě město - Ordu-Giresun a vesničku - Besikduzu, kde jsme bydleli. Město - Ordu-Giresun je obrovské a najdete tam kabinkovou lanovku, která jede na nějvyšší vrchol města. Z nejvyššího vrcholu je ještě nádherný výhled do okolí. Nahoře je restaurace a sídlí tam spoustu stánkařů, kde si můžete zakoupit nějaký suvenýr. 

Jsem velká cestovatelka a mám také pár oblíbených destinací a zemí, do kterých se ráda vracím. Mezi ně například patří, již zmíněné Turecko, dále to jsou Baleárské ostrovy - Mallorka a Menorka a Itálie.   přístav – Antalya, Turecko
přístav, Antalya, Turecko
na vrcholu hory – Ordu, Giresun
z Erasmus Plus, Ordu – Giresun
Ordu Giresun – Turecký čaj

4 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *