O mně

Nejlepší rada, kterou jsem dostala

V mém životě mi nejvíce radili - můj tatínek, můj partner, moje teta a kolega - pan jednatel v mé bývalé práci. 
Tatínek mě od malička podporoval, učil se se mnou, držel mi palce při všech mých zkouškách a v přípravném týdnu na moji maturitu mně vařil obědy, protože byl doma - stala se mu nehoda v rallye (těsně před mojí maturitou) a zotavoval se. S obědy jsme si to i vyměnili, neboť ze začátku to bylo náročné. 
Navzájem jsme si tedy pomáhali a jakou nejlepší radu mě tatínek dal? 
Byla to rada: "2x měř a 1x řež". Vysvětlím - je lepší věc si pořádně rozvážit, než ji vykonáme. 
Potom mě radil kolega - pan jednatel v mé bývalé práci, protože ke konci už jsem tam nebyla moc spokojená a často jsme to řešili, tak mě poradil: "včas odejít" a bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat. Teď už mám novou práci a trvalo mi, než jsem ji našla. 
Do třetice mě hodně pomohla moje teta. Když jsem byla nemocná a nemohla jsem najít po nemoci cca 1 rok a půl práci, tak mě poradila, abych se učila cizí jazyky. Měla jsem na výběr hned z několika cizích jazyků. Tak dopoledne a po obědě jsem trávila čas vzděláváním se. 
Zmínila jsem tu ty nejdůležitější rady, co jsem dostala. Bylo jich mnohem více. Těmto osobám moc děkuji za rady, které mi dali a doufám, že takových rad bude v mém životě přibývat. 
Jakou nejlepší radu jste dostali Vy? 
Podělte se o ni se mnou. 

2 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *