Jak se mám?,  Ze života

Už se mám o trochu líp …

Uběhl 1 měsíc od toho, co jsem zde naposled psala. Tak už se mám o trochu líp. Mám více energie a zhubla jsem 4,5kg. 
Změnila jsem svůj způsob stravování. Skoro vůbec nejím cukr + jím bez-lepku a laktózy. Sladím si akorát snídaně, speciálně bezlepkové kaše nebo tvaroh a to vanilkovým cukrem nebo Čekankovým sirupem. Občas si dopřeji i něco normálního. Co vůbec moje tělo nestráví je listové těsto, knedlíky + všechno, co je z klasické mouky (hrubé, polohrubé, kukuřičné, hladké); luštěniny, snad kromě tempehu a některou zeleninu. 
Mám teď hodně problémů s potravinovými alergiemi. Vypadá to, že budu mít alergii na histamin, nicméně zatím čekám na testy. Jsem objednaná na ně v únoru, držte mi palce. Mám i klasické alergie. Často mě potkáte, že mi slzí oči nebo mám rýmu. Speciálně teď mívám sennou rýmu - mám na to kapky a tabletky. 
Také více s přítelem chodíme na procházky, do kina a jezdíme na výlety. Rádi bychom za chvíli navštívili naši rodinu na Moravě, tak snad mě to můj obvodní lékař povolí. Už konkrétně ve Zlíně jsme dlouho nebyli. 
Dále mám 3x do měsíce 3 hodiny Anglického jazyka online. Chystám se konečně na ten certifikát F-CE; občas si chodím sednout ven s kamarádkami (např. jdeme do kavárny, na procházku, na veletrh nebo si doma něco vyrobíme, třeba - Sushi). 
Pravidelně mi chodí do schránky můj oblíbený časopis - Žena a život. Dříve se mi moc líbil časopis Joy, ten už teď bohužel nevyrábějí a pak v dětství jsem odebírala - dívčí časopis - Dívku a Top dívku + Bravo-girl. Určitě některé znáte. 
Jinak si často třídím papíry a dělám archiv, hlavně si schovávám recepty. 
Na podzim a v zimě budu více tvořit doma. Chtěla bych si vyrobit kreativní album technikou tzv."Scrapbooking". Tak, snad to ještě stihnu. 
Zdravotně to ještě nevypadá, mám sice nový lék, ale není to úplně ono. Na konci října jsem objednaná k nové lékařce specialistce, tak, doufám, že mě tam dají dohromady a budu moc brzy se vrátit do práce. 
Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *